Лікарні Донбасу потребують кадрів

4 травня 2016 110
У лікарнях на Сході України критично не вистачає медиків певних спеціальностей. В першу чергу бракує хірургів, судинних хірургів, травматологів, анестезіологів, реаніматологів, терапевтів, медсестер.

Зважаючи на це, МОЗ планує залучити лікарів-добровольців для підсилення надання медичної допомоги в лікарнях зони АТО.

Як зазначають у МОЗ, вже направлено відповідні звернення до обласних структурних підрозділів з питань охорони здоров’я та Національної академії медичних наук. Далі заплановано сформувати перелік рекомендованих ними спеціалістів, а також графік їх відряджень за необхідною потребою.

В.о. Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський зазначив, що МОЗ готове надати сьогодні усю необхідну допомогу лікарням на Сході України, але в межах чинного законодавства МОЗ може підсилювати необхідними лікарями лише цивільні лікарні.

За інформацією офіційного порталу МОЗ



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах