Про закупівлю ліків для онкохворих дітей говорили у МОЗ

6 травня 2016 71
В регіони України поставлено 4 форми лікарських засобів, що використовуються для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями. Про це повідомили на вчорашньому засіданні МОЗ.

На засіданні робочої групи, що відбулося в МОЗ 5 травня 2016 року, Міжнародна організація Crown Agents надала інформацію щодо стану закупівель препаратів для онкохворих дітей. Зокрема, зазначено, що 4 форми лікарських засобів вже поставлено в області України. Також Crown Agents відзвітувала, що з 84 позицій лікарських засобів, які використовуються для лікування онкохворих дітей, укладено договори та визначено конкретні терміни поставок по 36 позиціях. Ще по 20 позиціях Crown Agents проводить переговори з дистриб`юторами щодо укладання угод із визначенням вартості препаратів та термінів поставок.

Також на засіданні погодили ще 17 позицій лікарських засобів для укладання договорів Crown Agents. Підписати ці угоди планують протягом сьогоднішнього дня. Щодо 9 лікарських засобів, — можливе переоголошення тендерів, оскільки робоча група мала деякі застереження щодо них.

У МОЗ планують, що до кінця травня в усі регіони України будуть поставлені ще 14 препаратів для онкохворих дітей, з яких 4 є критично необхідними.

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах