• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Кабмін розподілив кошти на придбання витратних матеріалів для медичних закладів та ліків для інгаляційної анестезії

Кабмін розподілив кошти на придбання витратних матеріалів для медичних закладів та ліків для інгаляційної анестезії

11 травня 2016 165
Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії в 2016 році.

Це затверджено постановою КМУ від 20.04.2016 № 328. Зокрема, найбільші обсяги коштів на придбання ліків для інгаляційної анестезії отримали Дніпропетровська (1,248 млн. грн.), Донецька (1,329 млн. грн.), Харківська (1,207 млн. грн.) області та Київ (1,276 млн. грн.), найменші — Рівненська (199 тис. грн ), Чернівецька (300 тис. грн), Миколаївська (314 тис. грн) області.

Донецькій та Луганській областям виділено найбільші суми для придбання витратних матеріалів: відповідно 569 тис. грн. та 603 тис. грн.

Деякі області залишилися без субвенції на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я (Вінницька, Волинська, Івано-Франківська, Київська та ін.).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах