Вітаємо медичних сестер із професійним святом!

12 травня 2016 98

Любі медичні сестри!

З нагоди Вашого професійного свята — Всесвітнього дня медичних сестер — прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за нелегку працю, самовіддане служіння людям, доброту та милосердя.

Ваша професія — копітка та благородна місія, яка вимагає великої відповідальності, високого професіоналізму, терпіння та співпереживання. Тому нехай усе добро, зроблене Вами для людей, повертається сторицею!

Міцного здоров’я Вам, благополуччя і миру, натхнення та оптимізму, успіхів і нових звершень!

 • Щороку 12 травня, у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910), відзначають Всесвітній день медичних сестер. За історичними довідками, під час Кримської війни Ф. Найтінгейл організувала у Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників. Пізніше вона заснувала перші курси сестер милосердя в Англії. Сьогодні Ф. Найтінгейл відома як фундатор професії медичних сестер та ініціатор реформи шпиталів. Офіційно Всесвітній день медичних сестер встановлено у 1971 році Міжнародною радою медсестер. В Україні свято відзначають з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.


Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах