На Закарпатті схвалено програму підтримки людей з аутизмом

18 березня 2016 39

Закарпатська обласна рада ухвалила обласну цільову програму «Психолого-педагогічний та медико-соціальний супровід дітей та дорослих з розладами аутистичного спектру на 2016-2020 роки».

Мета програми:

 • реалізація державної політики в сфері психолого-педагогічного та медико-соціального супроводу дітей та дорослих з розладами аутистичного спектру з боку держави;
 • підтримка громадських організацій і благодійних організацій;
 • фінансування заходів, пов'язаних з роботою в цьому напрямку в області.

Серед основних завдань програми, зокрема: своєчасне виявлення дітей і дорослих з розладами аутистичного спектру, підготовка фахівців. Також передбачається створення обласного інклюзивного ресурсного центру розвитку дитини (ОІРЦРР), облаштування для нього приміщення, забезпечення транспортними засобами.

Передбачені супровід і навчання батьків, організація інклюзивного навчання в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах.

Прогнозоване фінансування виконання програми становить 5,4 мільйонів гривень.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах