З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Лікарські асоціації і товариства об’єдналися у Національну лікарську раду

  • 27 листопада 2015
  • 38

Лікарські асоціації і товариства України прийняли рішення об’єднатися у Національну лікарську раду з метою забезпечення автономії у питаннях щодо ліків та розвитку професійного самоврядування

Лікарські асоціації і товариства України прийняли рішення об’єднатися у Національну лікарську раду (далі — НЛР) з метою забезпечення автономії у питаннях щодо ліків та розвитку професійного самоврядування.

Олег МУСІЙ, заступник голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, повідомив, що у понеділок, 23 листопада, на зборах представників лікарських асоціацій і товариств були підписані установчі документи нового об’єднання: установчий договір НЛР, положення про НЛР та декларацію про основні напрямки його діяльності.

Головою президії НЛР обраний Мирон УГРІН (Асоціація стоматологів України), першим заступником — Лариса МАТЮХА (Українська асоціація сімейних лікарів), другим заступником — Віктор СТЕПАНЕНКО (Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів), відповідальним секретарем — Богдан БОЖУК (Українська асоціація лікарів-психологів).

У компетенції НЛР знаходитимуться загальні питання лікарської діяльності і лікарської практики, які потребують вирішення на рівні лікарського самоврядування або на рівні законодавчих та виконавчих державних органів.

НЛР має намір сприяти ухваленню закону про лікарське самоврядування і створення відповідно до цього закону Українського лікарського товариства як самоврядної національної організації лікарів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно