Лікарські асоціації і товариства об’єдналися у Національну лікарську раду

27 листопада 2015 38
Лікарські асоціації і товариства України прийняли рішення об’єднатися у Національну лікарську раду з метою забезпечення автономії у питаннях щодо ліків та розвитку професійного самоврядування

Лікарські асоціації і товариства України прийняли рішення об’єднатися у Національну лікарську раду (далі — НЛР) з метою забезпечення автономії у питаннях щодо ліків та розвитку професійного самоврядування.

Олег МУСІЙ, заступник голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, повідомив, що у понеділок, 23 листопада, на зборах представників лікарських асоціацій і товариств були підписані установчі документи нового об’єднання: установчий договір НЛР, положення про НЛР та декларацію про основні напрямки його діяльності.

Головою президії НЛР обраний Мирон УГРІН (Асоціація стоматологів України), першим заступником — Лариса МАТЮХА (Українська асоціація сімейних лікарів), другим заступником — Віктор СТЕПАНЕНКО (Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів), відповідальним секретарем — Богдан БОЖУК (Українська асоціація лікарів-психологів).

У компетенції НЛР знаходитимуться загальні питання лікарської діяльності і лікарської практики, які потребують вирішення на рівні лікарського самоврядування або на рівні законодавчих та виконавчих державних органів.

НЛР має намір сприяти ухваленню закону про лікарське самоврядування і створення відповідно до цього закону Українського лікарського товариства як самоврядної національної організації лікарів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах