МОЗ: керівникам лікарень більше автономії у вирішенні кадрових питань

13 травня 2016 1163
Міністерство охорони здоров’я надало керівникам лікарень більше автономії в питанні формування та затвердження штатних розписів цих закладів.

Про це свідчить наказ МОЗ «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23 лютого 2000 року № 33» від 11.05.2016 № 427, яким затверджено примірні штатні нормативи закладів охорони здоров’я.

Відповідно до змін, керівник закладу охорони здоров’я визначає штатний розпис залежно від обсягу медичної допомоги, що надає цей заклад. Штатний розпис затверджується головним розпорядником бюджетних коштів.

Керівникам закладів охорони здоров'я надано право у разі виробничої необхідності в межах фонду оплати праці змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади, не передбачені штатними нормативами для даного закладу.

Проте не допускається введення посад, які не передбачені Національним класифікатором професій України, діючими номенклатурами лікарських посад та посад молодших спеціалістів з медичною освітою.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах