МОЗ про порядок отримання бланків лікарняних листів приватними медичними закладами

19 травня 2016 605
Видача бланків лікарняних листів приватним медичним закладам та лікарям-підприємцям, які мають право видавати такі бланки, здійснюється у порядку централізованого постачання відповідно до заявленої потреби після виплати у державний бюджет вартості бланків. Про це йдеться у наказі МОЗ України від 12.04.2016 № 345.

Видача бланків листків тимчасової непрацездатності забезпечується керівниками структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров'я повинні забезпечити приватні медзаклади та лікарів-підприємців інформацією про терміни подання обґрунтованих розрахунків у потребі в бланках листків тимчасової непрацездатності та надати зведену по регіону інформацію до МОЗ.

Нагадаємо, що в березні цього року розпочато процедуру тендерних закупівель бланків листків тимчасової непрацездатності на 2016 рік. Після завершення тендерної процедури та виготовлення бланків вони будуть направлені в регіони відповідно до поданих заявок.

За інформацією МОЗ УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах