Сезон «грибних» отруєнь: серед постраждалих — діти

20 травня 2016 84
З травневими дощами розпочався грибний сезон і, як наслідок, почастішали випадки отруєнь грибами. Тому Держсанепідслужба України застерігає утримуватися від вживання дикорослих грибів.

У цьому році в Україні вже зареєстровано 19 випадків харчових отруєнь неїстівними грибами. Випадки зафіксовано у Херсонській, Київській, Запорізькій, Житомирській областях.

Серед потерпілих чимало дітей. Так, останнім часом повідомлено, що від отруєння грибами постраждала дитина віком 1 рік і 9 місяців. Держсанепідслужба наголошує батькам, що гриби — це не дитяча їжа, вони заборонені у раціонах дитячого харчування усіх вікових груп.

Не варто нехтувати рекомендаціями, адже наслідки можуть бути найгіршими. Так, від отруєння грибами у 2015 році потерпіло 148 осіб, серед яких 23 дитини (чотири дитини померло).

За інформацією Державної санітарно-епідеміологічної службиВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах