З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Уряд планує створити у 2016 році регіональні реперфузійні мережі для лікування серцево-судинних захворювань

  • 26 травня 2016
  • 111

Кабінет Міністрів України планує створити в країні регіональні реперфузійні мережі для лікування серцево-судинних захворювань (ССЗ). Про це йдеться у Плані пріоритетних дій Уряду на 2016 рік.

У середньостроковій перспективі Кабмін планує розбудувати реперфузійні мережі в областях, де нині вони відсутні, та розширити існуючі. На це потрібно виділити 375 млн. грн. Також необхідно забезпечити фінансування державної реперфузійної мережі (275 млн. грн.).

Загалом у 2016 році Уряд має намір забезпечити до 50% осіб, що мають показання, відповідними лікарськими засобами та консультуванням, а також збільшити кількість перкутанних втручань в системі лікування гострого інфаркту міокарда до 180  на 1 млн. населення.

Підставою для такого рішення Кабміну є те, що на сьогодні ССЗ є основною причиною смерті в Україні та складають 67,3% в загальній структурі смертності населення країни. Щороку від ССЗ помирає понад 426 тис. українців (в середньому щодня помирає майже 1 тисяча осіб). Щодня в Україні від гострого інфаркту міокарда помирає 22 людини, а показник стаціонарної летальності від цього захворювання протягом останніх років залишається високим, зокрема 14,11 у 2015 році. Це свідчить про недостатнє впровадження сучасних технологій лікування.

За даними Уряду, у 2015 році в Україні зареєстровано 40 749 випадків захворюваності на гострий інфаркт міокарда. Реперфузійної терапії потребують як мінімум 23 954 особи. При цьому у 2015 році було виконано лише 5 383 перкутанні реперфузії. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно