МОЗ пропонує дозволити допуск батьків у дитячу реанімацію

27 травня 2016 335
Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) пропонує розширити допуск у відділення інтенсивної терапії для членів сім’ї дитини.

Відповідний проект наказу «Про дотримання прав пацієнтів та забезпечення доступу членів сім'ї до пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії» опубліковано на порталі міністерства.

Зокрема, МОЗ пропонує забезпечити батькам цілодобовий допуск до дитини за умови підписання ними згоди на лікування та обстеження дитини та дотримання правил внутрішнього розпорядку відділення інтенсивної терапії.

При цьому пропонують допускати не тільки біологічних батьків, а й інших законних представників дитини за наявності у них документів, які підтверджують їх право реалізовувати права дитини.

Проект передбачає також вимогу, що в одномісній палаті, де перебуває дитина, одночасно може перебувати не більше двох членів сім’ї.

МОЗ пропонує заборонити допуск у відділення інтенсивної терапії відвідувачів з гострими інфекційними захворюваннями, підозрою психічних розладів, у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

За інформацією офіційного порталу МОЗВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах