Реєструйтеся на оновленому порталі «Медична справа» та отримуйте фахову підтримку

31 травня 2016
3398
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Ми раді бачити вас на нашому оновленому порталі для медичної спільноти «Медична справа»! Сподіваємося, ви вже встигли оцінити всі його переваги

Для повноцінного користування порталом та перегляду інформації у вільному доступі, вам необхідно пройти легку реєстрацію. Якщо ви лише віднедавна стали нашим читачем, пропонуємо зареєструватися уже сьогодні. Якщо ви вже раніше реєструвались на старому порталі, просимо повторно пройти реєстрацію на оновленому, використавши ту ж електронну адресу, під якою ви були зареєстровані раніше.

На оновленому порталі читайте статті про різні аспекти охорони здоров’я та ознайомлюйтеся з відповідями на запитання, які хвилюють головних лікарів та головних медичних сестер. 
Переглядайте найсвіжіші та найактуальніші новини у медичній галузі і обговорюйте їх з колегами. А для полегшення пошуку всі матеріали поділені за тематичними рубриками.

Тематичний напрям «MCFR: Охорона здоров’я» не стоїть на місці і робить усе для того, щоб вам шукалося зручніше, знаходилося швидше і працювалося економніше.

Виникли запитання щодо роботи порталу? Охоче відповімо на них!

logo