Реєструйтеся на оновленому порталі «Медична справа» та отримуйте фахову підтримку

31 травня 2016 899
Ми раді бачити вас на нашому оновленому порталі для медичної спільноти «Медична справа»! Сподіваємося, ви вже встигли оцінити всі його переваги

Для повноцінного користування порталом та перегляду інформації у вільному доступі, вам необхідно пройти легку реєстрацію. Якщо ви лише віднедавна стали нашим читачем, пропонуємо зареєструватися уже сьогодні. Якщо ви вже раніше реєструвались на старому порталі, просимо повторно пройти реєстрацію на оновленому, використавши ту ж електронну адресу, під якою ви були зареєстровані раніше.

На оновленому порталі читайте статті про різні аспекти охорони здоров’я та ознайомлюйтеся з відповідями на запитання, які хвилюють головних лікарів та головних медичних сестер. 
Переглядайте найсвіжіші та найактуальніші новини у медичній галузі і обговорюйте їх з колегами. А для полегшення пошуку всі матеріали поділені за тематичними рубриками.

Тематичний напрям «MCFR: Охорона здоров’я» не стоїть на місці і робить усе для того, щоб вам шукалося зручніше, знаходилося швидше і працювалося економніше.

Виникли запитання щодо роботи порталу? Охоче відповімо на них!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах