В Івано-Франківській області проходять навчання дезінфекторів

26 листопада 2015 59
На базі Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проходять курси дезінфекторів, що триватимуть по 11 грудня. Слухачі — спеціалісти територіальних установ санепідслужби та лікувально-профілактичних закладів області

На базі Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» проходять курси дезінфекторів, що триватимуть по 11 грудня. Метою навчання є удосконалення знань та практичних навичок з питань дезінфектології спеціалістів територіальних установ санепідслужби та лікувально-профілактичних закладів області.

Викладачі: лікарі-епідеміологи відділень організації епіддосліджень, особливо небезпечних інфекцій, інженер з техніки безпеки ДУ «ІФОЛЦ ДСЕСУ» та викладачі медичного коледжу.

Зміст лекцій:

  • організація деззаходів;
  • епідеміологія як наука;
  • етіологія та профілактика інфекційних захворювань;
  • дезінфекція, стерилізація, дезінсекція, дератизація;
  • нормативні документи;
  • обліково-статистична документація дезвідділень;
  • Державний реєстр дезінфекційних засобів.

Практика полягає у фаховому проведенні заключної дезінфекції у вогнищах інфекційних захворювань, ознайомлення з функціонуванням стаціонарних та пересувних дезкамер, режимами їх роботи та контроль.

У разі успішного складання іспиту, слухачі отримають свідоцтва про проходження курсової підготовки.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах