ВООЗ закликає перейти на прості упаковки тютюнових виробів

31 травня 2016 94
Сьогодні, 31 травня, у всьому світі відзначається день боротьби з тютюнопалінням. Всесвітня організація охорони здоров’я запропонувала новий підхід до вирішення проблеми споживання цигарок та інших тютюнових виробів.

Майже шість мільйонів смертей на рік пов’язані із тютюнопалінням. Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я мають думку, що ця цифра зросте до восьми мільйонів смертей на рік до 2030 року, при цьому 80% жертв хвороб, яким можна було б запобігти, проживатимуть у країнах з низьким і середнім рівнем доходу.

Вживання тютюну є однією з основних причин розвитку неінфекційних захворювань (НІЗ). У 2012 році НІЗ стали причиною смерті 16 мільйонів людей у віці до 70 років, причому 82% з них жили в країнах, що розвиваються.

Що таке «проста» упаковка тютюнових виробів? Це обмеження або заборона на використання логотипів, кольорів, зображень тютюнових марок або пропагандистської інформації на упаковці, за винятком торговельних найменувань та найменувань виробів, зображених стандартним кольором і гарнітурою.

Сподіваємось, Україна незабаром також підтримає цю ініціативу. Будьте здорові!Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах