Ухвалено закон про спрощення реєстрації ліків із країн з жорсткою регуляторною системою

1 червня 2016 108
31 травня Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про лікарські засоби» (щодо спрощення державної реєстрації лікарських засобів), — повідомили на сайті МОЗ.

За відповідне рішення проголосувало 239 народних депутатів.

Відповідно до закону в Україні запроваджують спрощену реєстрацію лікарських засобів, які виготовлені та дозволені для застосування в країнах із суворими регуляторними системами: США, Канаді, Австралії, Японії, Швейцарії та країнах ЄС. Термін ухвалення рішення щодо реєстрації таких лікарських засобів скорочено до 10 робочих днів.

На думку в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського, ухвалений закон зробить імпортні ліки доступними для пацієнтів.

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах