МОЗ розпочинає розробку Концепції держпрограми розвитку імпортозамінних виробництв

9 червня 2016 81
Міністерство охорони здоров’я запрошує представників громадськості, професійного середовища та фармацевтичного ринку долучитися до розробки Концепції державної програми розвитку імпортозамінних виробництв в Україні.

Концепція спрямована на збільшення частки лікарських засобів вітчизняного виробництва на медичному ринку країни, підтримку вітчизняного виробника та розвиток імпортозамінних виробництв.

Вітчизняна фармацевтична галузь є досить потужною, на сьогоднішній день є всі можливості для виробництва якісних лікарських засобів, — вважають у МОЗ. Тому потрібно розвивати та удосконалювати вітчизняний фармацевтичний ринок, що забезпечував би пацієнтів доступними і якісними ліками.

Поділитися ідеями та пропозиціями можна на е-mail: tlyaskovsky@moz.gov.com, m.nesterchuk@gmail.com, або за телефоном (044) 200 07 93.

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах