Ми відвідали конкурс на найкращу медичну сестру Волині

13 червня 2016 204
У місті Ківерці, що на Волині, на базі Ківерського медичного коледжу 10 червня пройшов конкурс на найкращу медичну сестру області. У конкурсі взяли участь 26 медичних сестер з різних куточків Волині.

Ми відвідали конкурс на найкращу медичну сестру Волині

Усі дівчата показали високий рівень майстерності, як у практичних, так і в теоретичних знаннях. Неабиякі таланти були продемонстровані у третій частині конкурсу, де медсестрички співали, танцювали, читали вірші власного авторства, демонстрували свій хист до вишивки та кулінарні шедеври. За результатами конкурсу, що особливо цікаво, у всіх учасниць був майже однаковий високий результат із різницею у декілька балів.

Ми відвідали конкурс на найкращу медичну сестру Волині

Ми відвідали конкурс на найкращу медичну сестру Волині

Перше місце посіла учасниця МОЦЮК Оксана — сестра медична палатна кардіологічного відділення центральної районної лікарні Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання. З чим її і щиро вітаємо від імені редакції.

Ми відвідали конкурс на найкращу медичну сестру Волині Ми відвідали конкурс на найкращу медичну сестру Волині

Тепер Волинь готується показати високий рівень підготовки на всеукраїнському конкурсі на найкращу медичну сестру, що відбудеться у Чернівцях восени. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах