Регіони України отримають першу партію імунобіологічних препаратів

16 червня 2016 172
Здійснено розподіл першої партії імунобіологічних препаратів, закуплених за державні кошти міжнародною організацією ПРООН в рамках Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 рр.

Партія включає комбіновану вакцину для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та захворювань, спричинених Haemophilus influenzae типу b (ПЕНТАКСИМ) — більше 300 тисяч доз; вакцину кон’юговану для профілактики захворювань, збудником яких є Haemophilus Influenzae типу В — 174 тисячі доз; вакцину для профілактики гепатиту В (Еувакс В) — 350 тисяч доз на загальну суму понад 169 млн. грн.

МОЗ запевняє, що діти зможуть отримати рекомендовані щеплення з порушенням календаря, дотримуючись мінімальних інтервалів, які вказані в розділі 2 «Щеплення дітей з порушенням Календаря» відповідно до наказу МОЗ від 11.08.2014 № 551.

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах