Оприлюднено проект постанови про створення госпітальних округів

17 червня 2016 1561

Міністерством охорони здоров’я розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Питання формування госпітальних округів». Проект оприлюднено для громадського обговорення на офіційному порталі МОЗ.

Проект постанови визначає порядок створення госпітальних округів, критерії та порядок визначення складу та меж госпітальних округів.

На думку МОЗ, створення госпітальних округів дасть змогу забезпечити своєчасний доступ населення до послуг вторинної медичної допомоги належної якості, підвищити ефективність використання бюджетних коштів, що спрямовуються на забезпечення фінансування вторинної медичної допомоги, та сприяти створенню умов для підготовки закладів вторинної медичної допомоги до роботи в умовах управлінської та фінансової автономії.

Пропозиції та зауваження до проекту можна надсилати до МОЗ протягом місяця у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Грушевского, 7, м. Київ, 01601; на e-mail: karpinska@moz.gov.ua; vlodek@moz.gov.ua. Управління координації центрів реформ: тел. 226-23-31, тел./факс 254-06-52.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах