Нові Ліцензійні умови — новий пакет документів?

22 червня 2016 627
Чи потрібно подавати новий пакет документів для переоформлення ліцензії на медичну практику?

У квітні набрали чинності постанови КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики» від 02.03.2016 № 285 та «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України» від 02.03.2016 № 286 (далі — Ліцензійні умови). У зв’язку з цим до Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) надходять чисельні звернення щодо подання нового пакету документів, які передбачені зазначеними постановами, — зазначають у МОЗ.

Відповідно до законодавства, якщо змінюється форма відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії, то ліцензіат подає органу ліцензування відомості за новою формою протягом строку, встановленого нормативно-правовим актом, яким затверджено відповідні зміни (частина третя статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222-VIII).

Однак, нові Ліцензійні умови не визначають зміни форми відомостей, що додаються до заяви про отримання ліцензії, а також терміну їх подання до МОЗ України.

Тому ліцензіати, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини не зобов'язані подавати до МОЗ України новий пакет документів.

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах