МОЗ посилить співпрацю зі Світовим банком щодо впровадження реформ медицини

23 червня 2016 136
Міністерство охорони здоров’я має намір посилити співпрацю зі Світовим банком у напрямі впровадження реформ системи охорони здоров'я України, що передбачені спільним проектом «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Це обговорювали на вчорашній зустрічі в.о. Міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського з представниками Світового банку в Україні.

Нагадаємо, що у березні минулого року Світовий банк погодився дати Міжнародному банку реконструкції та розвитку позику у сумі $214,73 млн. на реалізацію проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Проект планують реалізувати у Вінницькій, Волинській, Дніпровській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Полтавській і Рівненській областях, кожна з яких отримає на впровадження реформ по $41 млн. із вказаної позики.

За інформацією офіційного порталу МОЗПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах