З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

МОЗ затвердило порядок допуску до пацієнтів у реанімації

  • 30 червня 2016
  • 553

Міністерство охорони здоров’я України дозволило безперешкодно відвідувати пацієнтів, які перебувають на лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії.

Про це йдеться у наказі МОЗ «Про затвердження Порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії» від 15.06.2016 № 592, оприлюдненому в «Офіційному віснику України».

Документ передбачає, що медичний заклад має забезпечити цілодобовий допуск відвідувачів до пацієнта, що перебуває в реанімації, у будь-який день тижня.

Відповідно до порядку допуску, один із відвідувачів має право перебувати біля пацієнта в реанімації без часового обмеження. Разом з тим у палаті біля одного пацієнта може перебувати не більше двох відвідувачів. У виняткових ситуаціях за рішенням лікуючого або чергового лікаря у відділення інтенсивної терапії можуть допустити більшу кількість відвідувачів.

Також наказом передбачено, що особи, які не є батьками дитини-пацієнта, мають право допуску до неї за наявності усного дозволу одного з батьків або законних представників.

Заборонено відвідувати пацієнтів у реанімації особам з проявами інфекційних захворювань або якщо вони недавно контактували з носієм інфекційного захворювання; особам з гострими проявами інфекційних захворювань; особам у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно