МОЗ затвердило порядок допуску до пацієнтів у реанімації

30 червня 2016 532
Міністерство охорони здоров’я України дозволило безперешкодно відвідувати пацієнтів, які перебувають на лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії.

Про це йдеться у наказі МОЗ «Про затвердження Порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії» від 15.06.2016 № 592, оприлюдненому в «Офіційному віснику України».

Документ передбачає, що медичний заклад має забезпечити цілодобовий допуск відвідувачів до пацієнта, що перебуває в реанімації, у будь-який день тижня.

Відповідно до порядку допуску, один із відвідувачів має право перебувати біля пацієнта в реанімації без часового обмеження. Разом з тим у палаті біля одного пацієнта може перебувати не більше двох відвідувачів. У виняткових ситуаціях за рішенням лікуючого або чергового лікаря у відділення інтенсивної терапії можуть допустити більшу кількість відвідувачів.

Також наказом передбачено, що особи, які не є батьками дитини-пацієнта, мають право допуску до неї за наявності усного дозволу одного з батьків або законних представників.

Заборонено відвідувати пацієнтів у реанімації особам з проявами інфекційних захворювань або якщо вони недавно контактували з носієм інфекційного захворювання; особам з гострими проявами інфекційних захворювань; особам у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах