В Україні дефіцит офтальмологів: проблему кадрового забезпечення обговорювали у МОЗ

12 липня 2016 198
У Міністерстві охорони здоров’я обговорили шляхи збереження кадрового потенціалу в умовах реформування галузі офтальмологічної служби.

Щорічно в Україні реєструється понад 3 тисячі нових випадків офтальмологічних захворювань на 100 тисяч дорослого населення, близько 2 тисяч з них потребують диспансерного нагляду у зв'язку з важкістю хвороби та загрозою втрати зору.

На початок 2016 року офтальмологічну допомогу населенню України надають понад 3 тисячі офтальмологів. Забезпеченість населення лікарями-офтальмологами становить 0,74 на 10 тисяч населення. Дефіцит офтальмологів становить майже 10% від загального числа штатних посад.

Найбільш уразливою в кадровому забезпеченні є амбулаторно-поліклінічна ланка офтальмологічної допомоги. При тому, що протягом 2015-2016 років в амбулаторно-поліклінічних закладах зросла частота оперативних втручань на органах зору.

За інформацією офіційного порталу МОЗВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах