• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Як раціонально використовувати антибіотики у зв’язку з посиленням стійкості до них мікроорганізмів

Як раціонально використовувати антибіотики у зв’язку з посиленням стійкості до них мікроорганізмів

25 листопада 2015 53
Днями стало відомо, що у Китаї знайшли ген, що відповідає за невразливість до колістину — антибіотика «останнього рубежу», який застосовують, коли інші класи препаратів вже не здатні знищити небезпечні мікроорганізми. А з 23 листопада 2015 року в Україні розпочала роботу місія Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань стійкості до антибіотиків

Днями стало відомо, що у Китаї знайшли ген, що відповідає за невразливість до колістину — антибіотика «останнього рубежу», який застосовують, коли інші класи препаратів вже не здатні знищити небезпечні мікроорганізми. А з 23 листопада 2015 року в Україні розпочала роботу місія Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань стійкості до антибіотиків.

У Міністерстві охорони здоров’я відбулося обговорення питань раціонального застосування антибіотиків, фармацевтичного забезпечення, інфекційного та бактеріального контролю.

Проблема нечутливості бактерій до антибіотиків, які використовуються для лікування спричинених ними інфекцій набуває все більших масштабів: лікування пневмонії, туберкульозу, гонореї та інших інфекцій з кожним роком ускладнюється. Стійкість до антибіотиків визнано однією з найнебезпечніших загроз для людства.

У програмі заходів: ознайомлення із бактеріологічними, клінічними та фармацевтичними аспектами системи спостереження та контролю за стійкістю до антибіотиків, візити до закладів охорони здоров’я.

Серед учасників — представники Міністерства, головні позаштатні спеціалісти МОЗ, представники закладів охорони здоров’я та Державної ветеринарної служби України.

За результатами роботи місії мають будуть напрацьовані документи щодо удосконалення системи антибіотикорезистентності.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах