Майже в усіх областях України визначено кордони госпітальних округів

18 липня 2016 652
У Житомирській області уже впроваджується модель госпітальних округів. Про це повідомив в. о. міністра охорони здоров'я України Віктор ШАФРАНСЬКИЙ.

«Нинішня модель фінансування охорони здоров'я не дозволяє пацієнту отримувати спеціалізовані медичні послуги не в тому районі, в якому він проживає. Зміна системи фінансування дозволить вирішити цю проблему. Пілотна модель госпітальних округів вже реалізується в Житомирській області», — зазначив пан ШАФРАНСЬКИЙ.

Крім того, він додав, що в центральній лікарні госпітального округу буде зосереджений кадровий потенціал та медичне обладнання.

За інформацією УНІАНПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах