Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками повноцінно запрацювала

19 липня 2016 486
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 № 491-р, розміщеного на Урядовому порталі 15.07.2016, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками приступила до виконання своїх функцій у повному обсязі.

Функції та повноваження, покладені на Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками, визначено постановою КМУ «Про затвердження Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками» від 12.08.2015 № 647.

Водночас, згідно з розпорядженням №491-р припиняються повноваження Державної служби з лікарських засобів та Державної служби з контролю за наркотиками.

За інформацією Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотикамиПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах