МОЗ пропонує внести зміни до порядку акредитації медичних закладів

19 липня 2016 1193
Міністерство охорони здоров’я України пропонує проводити першу акредитацію медичного закладу не пізніше 1 року від початку провадження діяльності.

Це передбачено проектом постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 р. № 765», оприлюдненим для громадського обговорення на офіційному порталі МОЗу.

Зазначимо, що відповідно до чинної постанови КМУ «Про затвердження Порядку акредитації закладу охорони здоров'я» від 15.07.1997 № 765 на сьогодні перша акредитація медичного закладу проводиться через два роки від початку провадження діяльності.

Крім того, проект передбачає скорочення строків розгляду акредитаційною комісією поданих документів — з двох місяців до 15 днів.

Акредитація другої категорії присвоюватиметься на 2 роки, першої — на 3 роки, вищої — на 5 років.

Також проектом постанови пропонується розширити перелік підстав для проведення позачергової акредитації і скоротити перелік обов’язкових документів, які потрібно додати до заяви на проведення акредитації медичного закладу.

Порівняльна таблиця до проекту постановиПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах