Експерти заявляють про непрозорі закупівлі медпрепаратів

21 липня 2016 117
За словами керівника відділу боротьби з корупцією центру «Ейдос» Гліба КАНЄВСЬКОГО, з початку 2016 року 13,8% процедур закупівель проведені київськими медичними закладами непрозоро.

Такі результати пілотного проекту «Місцеві бюджети під контролем громадських та пацієнтських організацій».

«Загалом, за нашими підрахунками, 13,8% процедур закупівель київськими лікарнями були проведені з технічними порушеннями. Ці помилки впливають на кінцевий результат, а саме: на якість витрачання бюджетних коштів і, відповідно, на якість медичних послуг, які надають медичні заклади», — зазначив КАНЄВСЬКИЙ.

За його словами, способами обійти електронну систему публічних закупівель Prozorro є: розмитий опис предмету покупки, відсутність у переможців документів, які вимагалися на момент подачі заявки, підлаштовування умов під власних постачальників. За даними внутрішньої системи bi.prozorro, 79% закупівель мають низьку якість оголошень, а 72,5% — низьку конкурентну активність.

За інформацією УНІАНВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах