З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Депутати пропонують не закуповувати на конкурсних торгах послуги реабілітації

  • 22 липня 2016
  • 94

Депутати різних фракцій пропонують не закуповувати на конкурсних торгах послуги реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних установ.

Зареєстрований у Верховній Раді відповідний законопроект  про внесення змін до Закону «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (№ 4037а) пропонує включити зазначені послуги до переліку предметів закупівель, на які не поширюється дія цього закону.

Автори законопроекту зазначають, що планування кількості послуг з реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних установ, які необхідно закупити, здійснюється відповідно до заявок лікувально-профілактичних закладів та клінік.

Такі заявки передбачають вказівку конкретного реабілітаційного відділення чітко визначеного лікувального закладу, що фактично робить такі заявки цільовими і адресними.

При цьому, обов'язково враховуються характеристики конкретного відділення, зокрема, його оснащення, віддаленість від лікувального закладу, специфіка підготовки медичного персоналу, наявність відповідних природних лікувальних факторів та інші.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що адресна і цільова спрямованість надання послуг по медреабілітації стала практично неможлива через застосування процедури відкритих торгів, яка фактично призводить до того, що переможцем стає санаторно-курортна установа, яка не має необхідного оснащення і природних лікувальних ресурсів, знаходиться на значній відстані, медперсонал якої не має достатнього рівня відповідної профпідготовки. 

За інформацією «Інтерфакс-Україна»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно