Депутати пропонують не закуповувати на конкурсних торгах послуги реабілітації

22 липня 2016 91
Депутати різних фракцій пропонують не закуповувати на конкурсних торгах послуги реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних установ.

Зареєстрований у Верховній Раді відповідний законопроект  про внесення змін до Закону «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (№ 4037а) пропонує включити зазначені послуги до переліку предметів закупівель, на які не поширюється дія цього закону.

Автори законопроекту зазначають, що планування кількості послуг з реабілітації в реабілітаційних центрах та реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних установ, які необхідно закупити, здійснюється відповідно до заявок лікувально-профілактичних закладів та клінік.

Такі заявки передбачають вказівку конкретного реабілітаційного відділення чітко визначеного лікувального закладу, що фактично робить такі заявки цільовими і адресними.

При цьому, обов'язково враховуються характеристики конкретного відділення, зокрема, його оснащення, віддаленість від лікувального закладу, специфіка підготовки медичного персоналу, наявність відповідних природних лікувальних факторів та інші.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що адресна і цільова спрямованість надання послуг по медреабілітації стала практично неможлива через застосування процедури відкритих торгів, яка фактично призводить до того, що переможцем стає санаторно-курортна установа, яка не має необхідного оснащення і природних лікувальних ресурсів, знаходиться на значній відстані, медперсонал якої не має достатнього рівня відповідної профпідготовки. 

За інформацією «Інтерфакс-Україна»Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах