Семінар «Акредитація закладу охорони здоров’я з питань ВІЛ-інфекції: отримуємо 40 балів без проблем»

2 серпня 2016 266
Запрошуємо відповідальних осіб закладу охорони здоров’я до участі у семінарі щодо консультування з питань ВІЛ, який відбудеться 27 жовтня у місті Києві. Програма семінару побудована так, щоб детально розглянути кожен пункт Стандартів акредитації з питань ВІЛ-інфекції, за відповідність яким закладу нарахують аж 40 балів.

Цифрове видавництво MCFR, редакція журналів «Довідник головної медичної сестри» та «Управління закладом охорони здоров’я» запрошують до участі у семінарі

Акредитація закладу охорони здоров’я з питань ВІЛ-інфекції: отримуємо 40 балів без проблем

27 жовтня 2016 року, Київ

ЛЕКТОРСвітлана ДОАН:

 • доктор медичних наук, професор, радник голови Держсанепідслужби України (в минулому начальник Управління соціально-гігієнічного моніторингу та аналізу ризиків Держсанепідслужби України);
 • проректор з науково-педагогічної роботи Київського медичного університету УАНМ України, автор десятків науково-практичних публікацій з питань протидії ВІЛ-інфекції, безпеки при інвазивних втручаннях;
 • член робочих груп МОЗ із розроблення нормативно-правових актів щодо санепідблагополуччя;
 • співавтор патентів «Тест-система імуноферментна для визначення антитіл проти поверхневих полісахаридів s. aureus», «Спосіб приготування зразків сухих крапель крові для проведення молекулярно-генетичних досліджень», «Спосіб визначення акушерських ускладнень у вагітних з вірусним гепатитом С» та інших.

У ПРОГРАМІ:

Наказом МОЗ від 20.12.2013 № 1116 внесено зміни до Стандартів акредитації закладів охорони здоров'я. Відтепер акредитаційна комісія перевіряє такі питання, як наявність у закладі відповідальної особи з питань консультування і тестування на ВІЛ, наявність документального підтвердження проходження особою, відповідальною у закладі за консультування і тестування на ВІЛ, курсів тематичного удосконалення з питань консультування і тестування на ВІЛ тощо.

Програма семінару побудована так, щоб детально розглянути кожен пункт Стандартів акредитації з питань ВІЛ-інфекції, за відповідність яким закладу нарахують аж 40 балів.

У ПРОГРАМІ:

 • Нормативно-правові акти з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу: формуємо робочу папку та аналізуємо вимоги
 • Завдання, обов’язки, права та межі відповідальності відповідальної особи з питань консультування і тестування на ВІЛ
 • Забезпечуємо заклад швидкими тестами на ВІЛ: що варто знати головній медичній сестрі
 • Створюємо умови для забору та транспортування біологічного матеріалу для діагностики ВІЛ/СНІДу
 • Створюємо умови для проведення екстреної постконтактної профілактики інфікування ВІЛ медичним працівникам та населенню
 • Алгоритм надання ВІЛ-інфікованим особам паліативної, у тому числі хоспісної допомоги: документація, обов’язки медичного персоналу, законодавчі вимоги

 + Гепатити: як запобігти інфікуванню медика та пацієнта

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ 1100 грн.

при оплаті до 19 вересня 880грн. (з ПДВ)

передплатникам видань Цифрового видавництва MCFR 935 грн. (з ПДВ)

У програмі семінару відведено час для відповідей на Ваші запитання!

Для всіх слухачів передбачено:

 • СЕРТИФІКАТ, що підтверджує участь у семінарі
 • комплект навчально-методичних матеріалів
 • кава-пауза

Докладна інформація — у Департаменті освітніх програм МЦФЕР: seminar@mcfr.ua, shop.mcfr.ua,               0 44 586 56 06, callback 0 800 212 012Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


 • Ми в соцмережах