Організації пацієнтів вимагають продовжити держпрограму лікування вірусних гепатитів

1 серпня 2016 77
Громадські організації пацієнтів і благодійний фонд «Пацієнти України» у своєму прес-релізі висловили занепокоєння завершенням у 2016 році державної цільової програми профілактики й лікування вірусних гепатитів, у межах якої хворі на гепатит С проходили лікування за рахунок державних коштів.

Пацієнти просять про продовження програми через дуже високу вартість лікування гепатиту С. Адже до початку держпрограми курс терапії пегільованим інтерфероном коштував близько 15 тис. доларів, а після її запровадження через оптові держзакупівлі вартість такого курсу зменшилась втричі.

За даними організацій пацієнтів, закупівлі необхідних ліків через міжнародні організації обійшлися на 35% дешевше за ті, які здійснив МОЗ у 2014 році. Окрім цього, міжнародні організації закупили софосбувір у 63 рази дешевше за ціну продажу цього препарату в США.

Продовження програми важливе, оскільки Україна перша серед країн Європи за темпами поширення гепатиту С і на сьогодні в нас налічується 44 тис. хворих, із яких лише 5% отримують ліки за рахунок держави.

За інформацією «Інтерфакс-Україна»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах