МОЗ ініціює створення мережі центрів паліативної допомоги

4 серпня 2016 110
Зважаючи на значну потребу паліативної допомоги в Україні, Міністерство охорони здоров’я ініціює створення мережі профільних центрів паліативної допомоги.

Це передбачено проектом Стратегії розвитку паліативної допомоги в Україні на період до 2027 року, оприлюдненим міністерством для громадського обговорення.

За підрахунками авторів стратегії щорічно понад 600 тис. пацієнтів в Україні потребують паліативної допомоги, плюс члени їхніх родин. Тобто кількість тих, кому потрібна паліативна допомога, щорічно становить понад 1,5 млн. осіб.

Разом із тим, нині в Україні створено всього два центри паліативної допомоги, сім хоспісів та понад 60 самостійних відділень. Також функціонує лише сім виїзних служб надання паліативної допомоги дорослим та дітям.

Проект стратегії пропонує комплексне врегулювання організаційних основ надання паліативної допомоги в Україні на рівні відповідальних міністерств та відомств, а також передбачає розвиток кадрових ресурсів для роботи стаціонарних та виїзних служб паліативної допомоги, створення системи мотивації та заохочення для залучення кадрів.

За інформацією «Інтерфакс-Україна»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах