Визначено обсяги закупівлі вакцин за кошти державного бюджету

5 серпня 2016 114
Уряд прийняв рішення, яким визначив обсяги закупівлі вакцини для профілактики поліомієліту, кашлюка, дифтерії, правця, а також лікарських засобів для дітей, хворих на орфанні захворювання.

Внесено зміни до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2015 році за бюджетною програмою 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» (постанова КМУ від 27.07.2016 № 486).

Зокрема, зміни передбачають збільшення обсягів закупівлі:

  • вакцини для профілактики кашлюка, дифтерії, правця з цільноклітинним кашлюковим компонентом до 1 770 000 од. (раніше — 296 047 од.);
  • вакцини для профілактики поліомієліту — 2 755 000 од.;
  • лікарських засобів «Агалсидаза бета» та «Сапроптерину дигідрохлорид» для дітей, хворих на орфанні захворювання.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах