Кабмін підтримав спрощену процедуру реєстрації імпортних ліків

9 серпня 2016 53
На засіданні Кабінету Міністрів 8 серпня ухвалили постанову «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів».

За словами в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляни СУПРУН, прийняття цього документа дозволить спростити держреєстрацію лікарських засобів, зареєстрованих компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, ЄС, та скоротити до 10 днів термін прийняття рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації лікарського засобу.

У свою чергу глава уряду Володимир ГРОЙСМАН зазначив, що спрощення процедури реєстрації імпортних лікарських засобів в Україні сприятиме зниженню цін на ліки.

За інформацією офіційного порталу МОЗ УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах