Загальнообов'язкове медичне страхування пропонують ввести з 2018 року

10 серпня 2016 657
Відповідний законопроект № 4981-2, ініціатором якого стала голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга БОГОМОЛЕЦЬ, зареєстровано у Верховній Раді.

Автор законопроекту пропонує формувати кошти на медичне забезпечення населення за рахунок цільових страхових внесків з доходів громадян до Фонду загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування (далі — Фонд).

За такою системою застрахованими особами стануть всі громадяни країни, включаючи непрацюючих пенсіонерів, інвалідів, студентів і дітей до 16 років. У разі настання страхового випадку вони отримуватимуть безкоштовно, за рахунок коштів Фонду, медичну допомогу та медичні послуги, обсяг яких буде визначено програмою загальнообов’язкового державного медичного страхування. Кожен застрахований отримає страхове свідоцтво.

Згідно законопроекту, заклади охорони здоров’я можуть стати суб’єктами запропонованої системи і отримувати кошти за надання медичних послуг за рахунок страхових виплат після проходження акредитації та укладення відповідного договору з Фондом.

За інформацією «Інтерфакс-Україна»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах