Завітайте на форум «Менеджмент в охороні здоров’я»

11 серпня 2016 145
18-20 жовтня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я» — професійна платформа для конструктивного діалогу і обміну досвідом представників органів влади, керівників державних та приватних медичних закладів, головних лікарів та їх заступників, власників та представників бізнесу, а також міжнародних експертів.

Захід відбудеться за підтримки Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Київської міської державної адміністрації.

Організатори: Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів, Компанія LMT.

Співорганізатори та партнери — кафедра управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України, ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України», Український центр наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи МОЗ України, Українська асоціація якості медичної допомоги, Державний медичний центр сертифікації МОЗ України, Українська військово-медична академія, Клінічна лікарня «Феофанія» ДУС, МедАдвокат, МЕДКОНСАЛТИНГ, МЦ «Інго», ФАРМА Персонал, MedMarketing та багато інших.

Тематичні напрями роботи Форуму: організація і управління охороною здоров’я; приватна медицина; організація роботи радіологічної служби; організація роботи лабораторної служби; управління роботою молодшого персоналу з медичною освітою; організація і управління у фармації.

Серед програмних питань: реформа системи громадського здоров’я; зміна системи фінансування медичних послуг; ефективне забезпечення кадрової політики; стандартизація медичної допомоги; розвиток первинної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги; система управління якістю у медичному закладі відповідно до міжнародних стандартів; нові ліцензійні умови провадження медичної практики; автономізація медичних закладів; страхова медицина; міжнародний досвід реформування системи охорони здоров’я та багато інших питань.

До участі у Форумі запрошуємо представників органів влади, керівників та спеціалістів обласних, міських, районних Департаментів охорони здоров’я, головних позаштатних спеціалістів, головних лікарів та їх заступників, завідувачів відділень медичних закладів різного профілю, керівників медичних науково-дослідних установ, медичних асоціацій та міжнародних організацій, вищих медичних навчальних закладів, головних медичних сестер, представників страхових компаній, фінансових структур, українських та закордонних виробників, представництва, дистриб’юторів медичного обладнання та фармацевтичної продукції, засоби масової інформації.

На Форумі будуть представлені комплексні рішення і послуги для медичних закладів. Фахівці зможуть ознайомитися з медичною технікою, діагностичним, реабілітаційним та фізіотерапевтичним обладнанням, медичними меблями, інструментарієм, витратними матеріалами, спецодягом, фармацевтичною продукцією, які представлять компанії — лідери ринку.

Захід є у Реєстрі з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2016 році № 205. Учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Важливо! Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Місце проведення: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», м. Київ, вул. Салютна, 2-б, павільйон № 3.

Для реєстрації та більш детальної інформації звертайтеся: (044) 206-10-99, info@hcm.in.ua            www.hcm.in.uaПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах