На Одещині впроваджуватимуть західну модель екстреної медичної допомоги

15 серпня 2016 256
За словами в.о. міністра охорони здоров'я Уляни СУПРУН в інтерв'ю «Новому времени», МОЗ розпочинає пілотну програму з переходу на західну модель екстреної медичної допомоги, й першим регіоном з впровадження такої системи стане Одещина.

За новою системою в екіпажах швидких з'являться екстрені медичні техніки, які будуть водночас водіями та надаватимуть мінімальну необхідну медичну допомогу на місці, а також працюватимуть парамедики, які доглядатимуть за людиною по дорозі до лікарні.

У лікарнях з'явиться окрема кімната чи відділення невідкладних станів, де пацієнта оглядатимуть комплексно і лише після цього направлятимуть для подальшого лікування до відповідних відділень.

На думку Уляни СУПРУН, реформу екстреної медичної допомоги можна здійснити достатньо швидко. За її словами, зараз МОЗ готує програму для навчання екстрених медичних техніків. Двоє українських інструкторів проходять експертне навчання у США, після повернення вони зможуть почати таку навчальну програму в Україні, наприклад, в Одесі.

За інформацією УНІАН



Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.




  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах