Уляна СУПРУН про реальний стан закупівель лікарських засобів

15 серпня 2016 108
В.о. Міністра охорони здоров'я України Уляна СУПРУН під час сьогоднішнього брифінгу повідомила про стан закупівель лікарських засобів через міжнародні організації за кошти держбюджету на 2015 рік.

Так на сьогодні в Україну поставлено 72 % препаратів, закуплених через міжнародні організації. Зокрема, у повному обсязі (100 %) поставлено ліки для орфанних хворих, для дітей з вірусним гепатитом, тести для діагностики ВІЛ/СНІД, дитячої гемофілії.

За словами пані СУПРУН, цього року на торги вийшло удвічі більше виробників, ніж минулого року, серед них — багато українських. Велика частина ліків закуповувалася напряму у виробників.

«Препарати, закуплені через міжнародні організації, є якісними та мають прекваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров'я. Це ті ліки, якими користуються в усіх країнах світу», — додала очільниця МОЗ.

Загалом 49 % від загальної кількості поставок уже розвезено по областях України.

Наразі у МОЗ оперативно готують необхідні документи для розподілу по регіонах тих ліків, які вже завезено на склади України.

За інформацією офіційного порталу МОЗ УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах