МОЗ планує розв'язати проблему черг у поліклініках

15 серпня 2016 249
Наприкінці серпня цього року у двох медичних закладах столиці буде впроваджено стартап «Поліклініка без черг» — проект, покликаний вирішити проблему годинних черг під кабінетом лікаря.

За новою системою на прийом до лікаря можна буде записатися будь-якими доступними та найбільш зручними способами: через вікно реєстратури, телефоном, через мобільні додатки, інтернет, за допомогою терміналів та інфоматиків у холі лікарні. Агентом запису на прийом також зможе бути сам лікар. Він призначатиме конкретний день і час, а далі система буде це відслідковувати і нагадувати пацієнту. Перед прийомом пацієнт отримуватиме телефонний дзвінок, якщо він не може відвідати поліклініку, то лікар знатиме, що місце звільняється.

Також автори проекту планують автоматизувати профогляди. Реєстратор має оптимізувати візити до лікаря, щоб людина не витрачала час на кількаразові походи до поліклініки.

У МОЗ планують, що наприкінці серпня стартап запрацює у Консультативній поліклініці Київської обласної клінічної лікарні № 1 та Київському міському дитячому діагностичному центрі.

За інформацією офіційного порталу МОЗ УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах