МОЗ планує розв'язати проблему черг у поліклініках

15 серпня 2016
361
Середній бал: 5 із 5

Наприкінці серпня цього року у двох медичних закладах столиці буде впроваджено стартап «Поліклініка без черг» — проект, покликаний вирішити проблему годинних черг під кабінетом лікаря.

За новою системою на прийом до лікаря можна буде записатися будь-якими доступними та найбільш зручними способами: через вікно реєстратури, телефоном, через мобільні додатки, інтернет, за допомогою терміналів та інфоматиків у холі лікарні. Агентом запису на прийом також зможе бути сам лікар. Він призначатиме конкретний день і час, а далі система буде це відслідковувати і нагадувати пацієнту. Перед прийомом пацієнт отримуватиме телефонний дзвінок, якщо він не може відвідати поліклініку, то лікар знатиме, що місце звільняється.

Також автори проекту планують автоматизувати профогляди. Реєстратор має оптимізувати візити до лікаря, щоб людина не витрачала час на кількаразові походи до поліклініки.

У МОЗ планують, що наприкінці серпня стартап запрацює у Консультативній поліклініці Київської обласної клінічної лікарні № 1 та Київському міському дитячому діагностичному центрі.

За інформацією офіційного порталу МОЗ України

logo