Як розробити Порядки надання медичної допомоги у структурних підрозділах: переймаємо досвід колег

22 серпня 2016 724
Керівництво Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні з власної ініціативи розробило і затвердило Порядки надання медичної допомоги для основних структурних підрозділів закладу. За словами головного лікаря Василя ПАНЕНКА, впровадження цих документів значно покращило ефективність роботи лікарні.

Вінницькі колеги поділилися успішним досвідом свого закладу на сторінках серпневого номера журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Читачі матимуть можливість ознайомитися з прикладами усіх локальних документів, аналогів яких досі не розроблено навіть на рівні Міністерства охорони здоров’я України. Зокрема, йдеться про:

  • Порядок надання медичної допомоги на догоспітальному етапі;
  • Порядок надання медичної допомоги у приймальному відділенні;
  • Порядок надання медичної допомоги у поліклініці;
  • Порядок надання медичної допомоги у травмпункті;
  • Порядок надання медичної допомоги у стаціонарному відділенні;
  • Алгоритм ведення медичної карти стаціонарного хворого за формою № 003/о (історія хвороби; форма затверджена наказом МОЗ від 14.02.2012 № 110);
  • Маршрут медичної документації тощо.

Нагадаємо, що усі статті свіжого номера Ви можете читати в електронному журналі «Управління закладом охорони здоров’я». Крім того, е-журнал дає можливість переглядати статті інших номерів архіву, завантажувати будь-який матеріал у форматі MS Word, а також робити закладки, позначки, переходити на нормативні документи за активними посиланнями тощо.

Читати презентаційний номер або Оформити безплатно демодоступ та три дні читати будь-який номер без обмеженьПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах