Громадське здоров’я — один із пріоритетів плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік

18 березня 2016 426

Одним із пріоритетів Уряду на наступний рік визначені захист та зміцнення здоров’я нації. Система громадського здоров’я надасть змогу оперативно реагувати на загрози для здоров’я нації, у тому числі біологічні.

Створення ефективної національної системи для запобігання інфекційним та неінфекційним захворюванням зумовлене вчасним (до 30 червня) поданням Кабінетові Міністрів України проекту урядового акту стосовно схвалення концепції щодо засад реформування системи громадського здоров’я в Україні, побудованої за принципом субсидіарності.

Також до 30 червня нинішнього року має запрацювати Центр громадського здоров’я. Для цього треба затвердити його структуру та штатний розпис, забезпечити його фінансування та створення регіональної мережі на базі лабораторних центрів Держсанепідслужби і укомплектувати штат не менше як на 50%.

До 30 листопада Міністерство охорони здоров’я України має розробити та подати Кабінетові Міністрів України законопроект щодо системи громадського здоров’я в Україні, який включатиме питання епідеміологічного нагляду за інфекційними та неінфекційними захворюваннями.

Розроблення, подання Кабінетові Міністрів України та прийняття Урядом проектів нормативно-правових актів щодо внесення змін до нормативно-правових актів щодо запровадження напряму навчання з громадського здоров’я має бути здійснене до 31 жовтня поточного року. І до кінця року має бути розроблений, поданий Уряду та схвалений проект постанови Кабінету Міністрів України  щодо затвердження державної цільової програми біологічної безпеки та захисту.

Усього планом дій Кабінету Міністрів України визначено 379 конкретних, предметних завдань у різних сферах, які повинен виконати Уряд разом з Парламентом і Президентом. Кожне завдання містить зрозумілі для кожного заходи, відповідальних виконавців, строки виконання та очікувані результати.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах