У Вінниці обговорили взаємодію первинної та екстреної медичної допомоги

23 листопада 2015 41
У Вінниці відбулося засідання робочої групи у складі представників КМУ, Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я, Національної академії медичних наук з питань розвитку, функціонування та взаємодії первинної ланки медицини та екстреної медичної допомоги

У Вінниці відбулося засідання робочої групи у складі представників КМУ, Комітету Верховної ради України з питань охорони здоров’я, Національної академії медичних наук з питань розвитку, функціонування та взаємодії первинної ланки медицини та екстреної медичної допомоги під головуванням заступника Міністра Віктора ШАФРАНСЬКОГО.

До обговорення також були залучені:

  • керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій;
  • головні позаштатні обласні спеціалісти зі спеціальності «Загальна практика-сімейна медицина», «Медицина невідкладних станів», керівники екстреної медичної допомоги і ЦПМСД;
  • завідувачі кафедр медицини катастроф та сімейної медицини.

Питання зустрічі:

  • стан розвитку мережі закладів охорони здоров’я з надання первинної та екстреної медичної допомоги;
  • досвід створення Центрів первинної медико-санітарної допомоги на Вінниччині;
  • напрямки подальшого розвитку структури ЦПМСД;
  • міжнародний досвід сімейної медицини
  • Центри здоров’я як заклади, що пропагували б профілактику інфекційних та неінфекційних захворювань і здорового способу життя.

Тетяна БАБІЙ, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА, під час свого виступу поінформувала учасників про позитивні зрушення у системі медицини у регіоні: збільшення народжуваності, зменшення кількості смертей, успішні проведення вакцинації громадян.

З метою ознайомлення з роботою медичних закладів первинного рівня та екстреної допомоги робоча група відвідала обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також ЦПМСД № 6 міста Вінниці.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах