Збільшення акцизу на тютюнові вироби в Україні: ініціатива Світового банку

26 серпня 2016 51
У Міністерстві охорони здоров’я України обговорили питання співпраці з імітаційного моделювання оподаткування тютюнових виробів (TaXSiM) з представниками Світового банку.

Модель ВООЗ для імітаційного моделювання оподаткування тютюнових виробів (TaXSiM) було розроблено групою економістів на основі вивчення структури і динаміки розвитку ринків тютюнових виробів у багатьох країнах. Ефективність моделі продемонстровано на досвіді інших країн. Наприклад, у Філіппінах за рахунок впровадження моделі з тютюну вдалось акумулювати 3,6 млрд доларів США і залучити їх для охоплення медичним страхуванням бідних громадян.

Експерти з питань охорони здоров’я Світового банку Патріціо МАРКЕЗА та Олена ДОРОШЕНКО запропонували МОЗ підрахувати, як вплине збільшення акцизного податку на тютюнові вироби і використання цих коштів для розвитку системи охорони здоров’я. Зокрема, кошти від акцизного збору експерти Світового банку пропонують спрямувати на розвиток системи громадського здоров’я в Україні.

За інформацією офіційного порталу МОЗ УкраїниВаша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах