Розробляємо локальну документацію для роботи комісії з інфекційного контролю

26 серпня 2016 1456
Готовий план роботи комісії та приклади оформлення іншої локальної документації.

У вітчизняному законодавстві інфекційний контроль розділено на протидію інфекціям ділянки хірургічного втручання та на боротьбу із туберкульозом. Тому, незалежно від профілю медичного закладу, у ньому має функціонувати не лише комісія з інфекційного контролю, а й окрема комісія з протидії туберкульозу. Першу очолює заступник головного лікаря, другу — головний лікар.

Функціонування цих комісій має супроводжуватися відповідною документацією. Для кожної комісії потрібно розробити положення, плани роботи, плани засідань і вести протоколи засідань.

Роз’яснення експерта щодо нормативного регулювання цього питання, а також готовий план роботи комісії та приклади оформлення іншої локальної документації — у серпневому номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я».Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах