Вакцини проти туберкульозу та інші необхідні вакцини для дітей вже в Україні

31 серпня 2016 47
В Україну доставлено 2,5 млн доз вакцин від туберкульозу (БЦЖ), придбаних Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Раніше вже було завезено такі вакцини, як КПК (від кору, паротиту та краснухи), вакцину від гепатиту Б, АДП-М (від дифтерії та правцю для дорослих), АДП (від дифтерії та правцю для дітей), вакцину проти сказу. Вакцини bOPV (бівалентна оральна поліомієлітна вакцина) та АКДП (від кашлюку, дифтерії і правцю) будуть завезені найближчим часом. Всі ці вакцини входять до національного календаря щеплень.

У МОЗ зазначають, що вакцини, придбані міжнародними організаціями для використання в Україні, пройшли пре-кваліфікацію Всесвітньою організацією охорони здоров’я та виготовлені провідними світовими виробниками відповідно до найвищих міжнародних стандартів.

«Україна має найнижчі показники охоплення вакцинацією серед усіх європейських країн. Постачання вакцин є критично важливим для відновлення програм рутинної імунізації та забезпечення захисту українських дітей від захворювань, яким можна запобігти», — зазначила Джованна БАРБЕРІС, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

За інформацією офіційного порталу МОЗ УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах