Оформлюємо локальний наказ з обігу наркотичних лікарських засобів

31 серпня 2016 220
Як оформити локальний наказ з обігу наркотичних лікарських засобів, якщо у структурі медичного закладу є і стаціонар, і поліклініка?

У 2016 році для медичних закладів змінилися правила поводження з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами у зв’язку з набранням чинності нових Ліцензійних умов, затверджених постановою КМУ від 06.04.2016 № 282.

Відповідно, керівники медичних закладів мають проаналізувати оновлені нормативні документи щодо обігу наркотичних лікарських засобів та розробити локальні порядки. Проте як оформити локальний наказ для закладу, у структурі якого поєднано і стаціонар, і поліклініку? З прикладом такого наказу можна ознайомитися на сторінках серпневого номера журналу «Управління закладом охорони здоров’я»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах