Мальтійський Орден надіслав інвалідні візки для поранених бійців АТО

23 листопада 2015 49
У прес-службі Президента України повідомили, що керівництво Мальтійського Ордену Святого Іоанна Хрестителя надіслало інвалідні візки для українських військових, які постраждали під час бойових дій на сході України

У прес-службі Президента України повідомили, що керівництво Мальтійського Ордену Святого Іоанна Хрестителя на знак налагодження діалогу та співпраці з офісом дружини президента України Марини ПОРОШЕНКО надіслало інвалідні візки для українських військових, які постраждали під час бойових дій на сході України.

Важлива подія відбулась в рамках офіційного візиту президента України до Ватикану. Дружина глави держави Марина ПОРОШЕНКО взяла участь у церемонії представлення Папі Римському Франциску, відвідала резиденцію Мальтійського Ордену та орденську лікарню Святого Іоанна Хрестителя.

Марина ПОРОШЕНКО охарактеризувала діяльність Мальтійського Ордену такими словами: «Допомога і добро не мають кордонів, національності чи віросповідання. Це стан душі і серця, коли люди не можуть залишатися осторонь, у них одна мета — допомога ближньому».

Дружина президента подякувала представникам організації за небайдужість, розуміння і простягнуту руку допомоги як під час Революції гідності, так і в умовах війни на території України від імені всього українського народу і зазначила, що сьогодні мирне життя — це актуальне питання не лише для України, а й для всієї Європи, маючи на увазі нещодавні терористичні акти у Парижі.

Дружина президента та посол Мальтійського Ордену в Україні домовилися про участь Марини ПОРОШЕНКО у конференції, що відбудеться навесні 2016 року в Києві, під час якої будуть презентовані усі напрямки, проекти та програми діяльності Мальтійського Ордену в Україні та світі.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах