Наказ МОЗ № 33 втратив чинність: медичні заклади самостійно формуватимуть штати

8 вересня 2016 2861
Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 02.09.2016 № 928, який скасовує примірні штатні нормативи для медичних закладів, опубліковано на офіційному веб-сайті МОЗ.

Прийняття такого рішення передбачає надання керівникам медичних закладів більшої автономії у формуванні та затвердженні штатних розписів цих закладів залежно від їх функцій та обсягу медичної допомоги. Тобто, відтепер головний лікар матиме право самостійно визначати структуру, чисельність медичного закладу.

Проте таку «свободу» медична спільнота сприйняла неоднозначно, адже як тепер формувати штат працівників, які назви посад зазначати у штатному розписі?

Нагадаємо, що формувати штат та визначати назви посад у штатному розписі необхідно і надалі відповідно до наказу МОЗ «Про затвердження переліків закладів охорони здоров'я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров'я» від 28.10.2002 № 385, а також Національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженого наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 № 327.

За словами заступника міністра охорони здоров'я України Павло КОВТОНЮКА, у міністерстві планують розробити методичні рекомендації для лікарень за участю головних лікарів, які мають досвід у цьому питанні. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах