Новий реєстр хворих на рак буде створений вже до кінця року

20 листопада 2015 41
Під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров’я Олександри ПАВЛЕНКО 20 листопада у Міністерстві охорони здоров’я України відбулася робоча нарада з питань удосконалення державної системи реєстрації хворих на рак

Під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров’я Олександри ПАВЛЕНКО 20 листопада у Міністерстві охорони здоров’я України відбулася робоча нарада з питань удосконалення державної системи реєстрації хворих на рак. У зустрічі приймали участь головні лікаріі приватних онкологічних клінік.

Цілі створення і ведення реєстру онкохворих:

  • підвищення ефективності надання медичної допомоги пацієнтам;
  • забезпечення належної реєстрації та обліку пацієнтів;
  • здійснення постійного моніторингу рівня ураження населення злоякісними новоутвореннями;
  • отримання достовірної інформації щодо стану онкологічної допомоги;
  • проведення наукових досліджень.

Проект наказу Міністерства охорони здоровֹ’я України «Про заходи щодо удосконалення державної системи реєстрації хворих на рак» розроблено задля створення єдиної інформаційної системи для забезпечення обміну інформацією про стан боротьби із злоякісними новоутвореннями.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах