Медичні заклади зможуть надавати платні послуги із застосуванням телемедицини

28 вересня 2016 285
Кабмін розширив перелік платних послуг, які можуть надавати заклади охорони здоров’я та медичні вузи, включивши послуги із застосуванням телемедицини

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 № 648 внесено зміни до Переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах, затвердженого постановою КМУ від 17.09.1996 № 1138. Зокрема, зміни передбачають, що зазначені заклади зможуть надавати пацієнтам платні послуги із застосуванням телемедицини.

Тобто, пацієнти зможуть платно отримувати певні медичні послуги на відстані, за допомогою електронних інформаційних (комп'ютерних) технологій.

На думку уряду, це сприятиме ефективній організації надання медичної допомоги в умовах, коли відстань є критичним чинником.

Постанова КМУ від 22.09.2016 № 648 набере чинності з дня офіційного опублікування.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

  Освітні заходи

  Школа

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Новий номер УЗОЗ»

  Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

  для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

  Читати книгу

  Спробуйте безплатно

  Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.


  Розсилка  © Медична справа, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

  Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

  Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


   

  
  • Ми в соцмережах